Jdi na obsah Jdi na menu
 


O kapele

Nepit©h Band
...byl založen Pavlem Nepivodou (The Boom). Počátky skupiny sahají do roku 2009, kdy první formace společně s bubeníkem a zpěvákem Hynkem Vernerem (The Boom), Tomášem Olšanem - basa, zpěv (Lazaret Band) a Davidem Bendelem - kytary, zpěv (Hanuman) odehrála vystoupení na festivalu Trutnov Open Air. Dále se skupina scházela pouze příležitostně a v různém složení. Pavel a Hynek vystupovali s již zaběhlými členy, ale také s různými hosty, jako například Jenda Patka - basa, Rohypnol... V roce 2014 se již oficiálně pod názvem Nepit©h Band účastnila festivalu Mezi Dvorci. Po domluvě, že v kompletním složení vč. Michala Marečka - klávesy (Ferit...) bude skupina hrát na koncertech, svatbách, oslavách, festivalech a dalších akcích se začalo i pravidelněji zkoušet a především živě hrát :-)

Repertoár je velmi široký, od 60tých let až po současnost. Délka vystoupení je dle dohody až 180 minut. Kapela je vhodná na svatby, plesy, oslavy, koncerty i festivaly. Pro menší akce je možnost vlastního ozvučení, pro akce větší vlastní zvukař s aparaturou dle potřeby a kapacity, pro akce venku i uvnitř. Oslavy, svatby a podobné akce je též možné doplnit o reprodukovanou hudbu, diskotéku... CDj. V současné době skupina pracuje i na vlastní tvorbě.

Nepit©h Band:

Pavel Nepič Nepivoda - zpěv, kytary, klávesy, piano, foukačky (The Boom, Houpací Koně, Nepit©h Band, ex-UnderWear, ex-TTT, ex-Svíčky, ex-Schwarze Aussig ad.)

Hynek Verner - bicí, perkuse, zpěv (The Boom, Nepit©h Band, B. B. Flink, Ex-Svíčky, Ex-Yannic South, Ex-Cherkazoo, Ex-Morning After, Ex-UnderWear, Alt.-Bonifanti)

Tomáš Olšan - basa, zpěv (Nepit©h Band, Lazaret Band, Ex-TTT, Ex- Cherkazoo)

David Bendel - kytary, zpěv (Nepit©c Band, Hanuman)

Michal Mareček - klávesy (Ferit, Nepit©h Band a další)